אודות


אמיר כספי, פסיכותרפיסט מוסמך , מטפל במבוגרים, מתבגרים וילדים

קליניקה ברמת גן, טלפון 054-4669379

מתלבטים האם לפנות לטיפול? רוצים לדעת אם אני איש המקצוע המתאים לכם ביותר? אני מודע לקושי הראשוני בפנייה לטיפול ומאמין בחיבור ההדדי בין מטפל ומטופל.

הכשרה: בהכשרתי אני פסיכותרפיסט (M.S.W) מוסמך תואר שני בעבודה סוציאלית (M.A, אוניברסיטת בן גוריון). מוסמך התכנית לפסיכותרפיה- אוניברסיטת בן גוריון.
 אני מטפל בגישה פסיכודינאמית בשילוב כלים קוגניטיביים-התנהגותיים ממוקדים ואפקטיביים.

אני מאמין בגישה אנושית ומכילה, בהקשבה ובמיקוד בפתרון הקושי ובהקלת הסימפטומים אשר גורמים לסבל למטופל ולסביבתו. מעל לכל, המטופל והמטפל הם בני אדם, אשר החיבור ביניהם והנתינה, משלימים את היכולות המקצועיות לכדי קשר משמעותי ותורם.

טיפול במבוגרים אני מסייע לאנשים הנמצאים במצבי מצוקה שונים: דיכאון, חרדה, תחושת ריקנות, קשיים ביחסים בין אישיים, יצירת קשר זוגי, דימוי עצמי, שליטה בדחפים, לבטים בזהות ומימוש עצמי ותעסוקתי.

טיפול בילדים ומתבגרים- אני בעל ניסיון רב בטיפול בילדים ומתבגרים עם קשיים רגשיים, הפרעות התנהגות, קשיים חברתיים, הפרעות חרדה והפרעות קשב וריכוז (ADHD). כחלק מהטיפול בילד/מתבגר אני מקיים גם הדרכות הורים ומפגשים עם המסגרת החינוכית (במידת הצורך ובהסכמת הילד וההורים בלבד). הטיפול ניתן לילדים מגיל 10 ומעלה.

המפגשים מתקיימים בקליניקה הפרטית שלי ברמת גן (חנייה חופשית!) ובמרכז קופ"ח מכבי בראשון לציון ורמלה.

אם אתם עדיין מתלבטים אשמח לשוחח איתכם בטלפון ולנסות לסייע לכם.            

במידה ואיני יכול לענות אחזור אליכם בהקדם.אתם מוזמנים לשלוח הודעה מתי נוח לכם לשוחח, כדי לשמור על פרטיותכם. התקשרו אליי לטלפון 054-4669379

אודות